Aktualności

Nasza oferta to przede wszystkim rozbudowana flota pojazdów, w której znajdują się wyłącznie samochody renomowanych producentów takich jak m.in. Toyota, KIA, Opel czy Renault. Wypożyczalnia samochodów mieści się nieopodal Piaseczna. Zapewniamy, że wszystkie auta są nowe i regularnie serwisowane. W szerokiej gamie usług jest także bus na wynajem w naszym punkcie Konstancinie.

Wypożyczalnia aut dla osób z okolic Piaseczna

Świadczymy zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem. Dokładamy wszelkich starań, aby wypożyczalnia aut TanieNajmowanie.pl zapewniała najlepsze ceny i jakość usług, a zawarcie umowy zajmowało jak najmniej czasu. Żeby wynajem był jeszcze bardziej sprawny i komfortowy, ograniczyliśmy formalności do niezbędnego minimum. Wystarczy jedynie prawo jazdy kat. B, dowód osobisty oraz uiszczenie opłaty. Nieustannie pracujemy również nad tym, by proponowana oferta była poszerzana, a zakres usług zmieniał w się w odpowiedzi na oczekiwania klientów.

Co nas wyróżnia?

Poza oczywistymi udogodnieniami, jakimi jest wyposażenie samochodów np. w klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka, w wielu modelach także tempomat, łączność za pomocą Bluetooth czy AUX, gwarantujemy Państwu również:

  • komfort podróżowania,
  • szeroki wybór modeli,
  • możliwość zobaczenia pojazdu przed wyborem,
  • brak dodatkowych formalności po podpisaniu umowy,
  • indywidualne zasady dopasowania długości wynajmu,
  • konkurencyjne ceny.

Wypożyczalnia samochodów w Konstancinie

W celu spełnienia oczekiwań klientów w jak największym stopniu, współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu mają Państwo pewność profesjonalnej i szybkiej pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów i awarii. W naszej wypożyczalni proponujemy również takie usługi jak np. samochód na wynajem z OC sprawcy dla osób m.in. z Piaseczna. Dlatego też poszczególne pojazdy mogą służyć jako auta zastępcze. Oferta samochodów osobowych oraz busów na wynajem w Konstancinie skierowana jest do osób prywatnych i przedsiębiorstw.