O nas

Potrzebujesz samochodu osobowego, a Twój odmówił posłuszeństwa? Nie chcesz kupować auta, ale czasem musisz z niego skorzystać? Powinieneś przewieźć sporych gabarytów bagaż, a jesteś właścicielem pojazdu o niewielkich rozmiarach? A może z jakiegoś innego powodu interesuje cię wynajem samochodu? Nasza wypożyczalnia działająca w okolicach Piaseczna ma to, czego szukasz. Od wielu lat działamy w branży motoryzacyjnej, a w styczniu 2014 roku wprowadziliśmy usługę, dzięki której możesz na kilka dni, tygodni, miesięcy, a nawet na znacznie dłuższy okres wynająć pojazd, jakiego potrzebujesz.

Ogromna flota pojazdów

Do dyspozycji naszych Klientów jest bardzo wiele, wysokiej klasy modeli aut znanych i cenionych koncernów motoryzacyjnych. W asortymencie działającej w okolicach Piaseczna wypożyczalni znaleźć można samochody m.in. takich firm jak TOYOTA, KIA, RENAULT, SKODA oraz OPEL. Wszystkie dostępne w ofercie modele są regularnie serwisowane. Posiadają one aktualne przeglądy, potwierdzające ich znakomity stan techniczny. Niezawodne, sprawdzone, nowoczesne samochody klasy B i C spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz doskonałemu przygotowaniu technicznemu dostępne w naszej wypożyczalni pojazdy są gwarancją komfortowej podróży, zarówno na krótkich odcinkach, jak i w dłuższej trasie. Jeśli chcesz wynająć auto, ale nie masz pewności, jakie będzie idealne dla Ciebie, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci wybrać to, które będzie najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej wypożyczalni samochodów?

Szeroki asortyment obejmujący wysokiej klasy pojazdy cenionych marek to tylko jedna z zalet firmy. Działająca w okolicach Piaseczna wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie świadczy wysokiej klasy, kompleksowe i profesjonalne usługi. Kierowcy wynajmują auta z różnych powodów, dlatego tak ważna w tym biznesie jest elastyczność. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w ciągu kilku lat naszej działalności wiemy, czego potrzebują Klienci. Aby sprostać ich wymaganiom, stale poszerzamy naszą flotę samochodów, a także wprowadzamy nowe usługi, w tym np. możliwość wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy kolizji. Dodatkowo ogromną zaletą naszej wypożyczalni jest przejrzystość warunków współpracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny. Aby poznać więcej szczegółów na temat wynajmu, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej. Znaleźć tam można m.in. parametry techniczne oraz opisy poszczególnych modeli, oraz cennik uzależniony od okresu wyposażenia.

Wypożyczalnia dla Klientów indywidualnych i firm

Z profesjonalnych usług z zakresu wynajmu aut mogą skorzystać zarówno Klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa. Wybór naszej wypożyczalni samochodów to doskonały sposób na to, by w komfortowych warunkach odbyć podróż służbową lub wyjechać z rodziną. Przestronne, nowoczesne, dynamiczne pojazdy w znakomitym stanie technicznym dostępne w asortymencie, przystępne ceny oraz jasne warunki współpracy sprawiają, że nasza wypożyczalnia cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród Klientów biznesowych, jak i indywidualnych.


W branży motoryzacyjnej działamy od 2003 roku.

Od stycznia 2014 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o WYPOŻYCZALNIĘ SAMOCHODÓW.
Świadczymy usługi w zakresie wypożyczenia samochodów segmentu B i C.
Oferujemy wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy.
Wysoki standard zapewnia, iż nasz Klient poczuje się wyjątkowo, a samo wypożyczenie będzie proste, szybkie i komfortowe.
Konsekwentnie rozbudowujemy naszą ofertę o nowe usługi a także nową flotę samochodów, by każdy z Państwa znalazł u nas to czego szuka.
Z A P R A S Z A M Y !!!

Konstancin-Jeziorna, ul. Pułaskiego 37